خدمات بیمه دانا

با توجه به تعیین و اعلام نرخ دیه کامل سال ۱۳۹۹ به مبلغ ۳۳۰ میلیون تومان برای ماه های عادی و ۴۴۰ میلیون تومان برای ماه های حرام و با استناد به قانون بیمه شخص ثالث که سقف تعهدات مالی اجباری را ۲٫۵ درصد مبلغ دیه در ماه حرام در هر سال تعیین نموده ، حداقل تعهدات مالی بیمه شخص ثالث در سال ۹۹، ۱۱ میلیون تومان است.

به همین دلیل بیمه دانا جهت رفاه و تسهیل ارائه خدمات به بیمه گذاران بیمه شخص ثالث خود و اجرای تعهدات و قوانین بیمه مرکزی در سال ۱۳۹۹ اقدام به پرداخت خسارت مالی تا سقف ۱۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بدون دریافت گزارشات مقامات انتظامی مشروط به داشتن شرایط ذیل می نماید :

۱- وسایل نقلیه طرفین حادثه در زمان وقوع حادثه دارای بیمه نامه شخص ثالث معتبر باشند.

۲- عدم وجود اختلاف بین مقصر و زیان دیده .

۳- مراجعه همزمان مقصر و زیان دیده به همراه وسیله نقلیه مربوط با واحد خسارت بیمه دانا (در مواردی که امکان حرکت خودرو ها وجود ندارد پس از تشکیل پرونده نزد واحد های خسارت مراجعه کارشناس ارزیاب خسارت بیمه دانا به محل وقوع حادثه یا تعمیرگاه ) .

جهت مشاهده لیست واحدهای خسارت بیمه دانا در سراسر کشور به لینک زیر مراجعه کنید :

شعب بیمه دانا

۴- طرفین حادثه رانندگی در زمان وقوع حادثه دارای گواهینامه معتبر و متناسب به همراه مدارک شناسایی باشند .
۵- با توجه به حداکثر مبلغ خسارت مالی قابل پرداخت به زیان دیده به مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال می بایست حداکثر خسارت وارده یا یا مطالبه شده از طرف زیان دیده مبلغ ۱۱۰میلیون ریال باشد.
۶- خسارت جانی اتفاق نیافتاده باشد.

این نمایندگی بیمه دانا در سعادت آباد آماده ارائه مشاوره و راهنمایی لازم جهت دریافت خسارت مالی بیمه ثالث شما عزیزان میباشد خواهشمند است از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید .

تماس با ما