بیمه دانا، مطمئن و توانا
آریامشاوران حامی ، حامی سلامت وسرمایه شما

arya_staff
درباره ی ما2019-02-14T06:09:24+00:00

______________   درباره ی ما   ______________

بیمه دانا در سال 1353 با مشاركت بيمه Commercial Union انگليس با سرمايه بخش خصوصي  تأسيس و در آذرماه سال 1367 با ادغام ساير شركت‌هاي بيمه اي ،  ملي شده ( آريا، اميد، پارس، توانا، تهران، حافظ، ساختمان و كار، شرق، ملي)  به  عنوان تنها شركت  تخصصي  بيمه‌هاي اشخاص شروع به فعاليت نموده و از  سال 1376 نيز فعاليت‌هاي جنرال (كليه رشته هاي بيمه اي ) را آغاز و گسترش داد  .

شركت بيمه دانا طی سال‌های گذشته علرغم شرايط اقتصادي حاكم بر  بازار بيمه کشور،  توانسته است  انتظارات مشتریان خود را برآورده سازد و آرامش و اطمينان خاطر  مشتريان را با   تلاش و همت همه جانبه مديران، كاركنان و نمايندگان خود فراهم نمايد و با  حفظ بيمه‌گذاران قديمي و   جذب بيمه‌گذاران جديد و ارائه پوششهاي  نوين  به آنها به سومين شركت بزرگ بيمه‌اي كشوراز لحاظ سهم بازار بيمه  ارتقاء يابد  . اين شركت با سرمایه ثبت شده 1.020.373.000.000 ریال از ديرباز با استاندارد سازي عمليات خود و اخذ گواهينامه‌هاي مديريت ريسك، مشتري‌مداري ،  كيفيت خدمات و ISO همواره خدمات  متمايزي را به شرح ذيل به  متشريان خود ارائه نموده است .

  • دسترسي آسان بيمه گذاران ، محیط ، امکانات و نرم افزار مناسب با وجود  سایت بروز و جامع و 59 شعبه، 1919 نمایندگی، 21 شرکت نمایندگی، 459 کارگزاری و سه دفتر فرعی
  • توانمندي در پرداخت خسارتها با داشتن سطح يك توانگري مالي طبق اعلام بيمه مركزي
  • دريافت  خدمات نوین و با كيفيت  بابهره گیری از مدیران و کارشناسان کارآزموده و با تجربه که  دارای اختیارات و اطلاعات دقیق و بروز می باشند .
  • پرداخت حق بيمه مناسب و متعادل به دليل  در دست داشتن حدود 5/6 درصد سهم بازار بیمه.
  • دريافت كاملترين پوشش بيمه درمان در  بالاترين سرعت  بطوري كه بيمه دانا به عنوان برترين شركت  بیمه در رشته بیمه های درمان شناخته شده است  .
  • دریافت خدمات شبانه روزي و ایام تعطیل،  بیمه درمان از طریق کیوسکهای بیمه دانا در برخی بیمارستانها .
  • تمركز امور بيمه اي نزد يك شركت خوشنام و توانمند و برخورداري از مزاياي بيشمار آن با توجه به كسب رتبه سوم بیمه دانا در صنعت بيمه .
  • دریافت خدمات به راحتی با  ایجاد فرآیندهای آسان و شفاف و  پاسخگوئي ، اطلاع رسانی و دادن اطلاعات کامل  بر اساس حس روابط دوستانه و همدلی با  بيمه شدگان كه منجر  بهکسب رتبه اول مشتری مداری در دو سال متوالی در تهران گرديده .

شركت خدمات بيمه اي آريا مشاوران حامي  با داشتن کادری توانا و امکانات مناسب  طی سالهاي  متوالی به عنوان نماينده برتر شرکت بيمه دانا برگزیده شده است ، که این افتخار بیانگر عملکرد و خدمات بهینه این واحد در جلب  رضایت بیمه گذاران طی 15 سال  فعالیت  می باشد ، آمادگی خود را  جهت برگزاری جلسه با مديران و كارشناسان مربوطه  به منظور گسترش روابط و تبادل نظر در راستای اخذ مناسب ترین نرخ و شرایط بیمه ای  به منظور استفاده کارکنان محترم آن مجموعه ، ارائه کامل ترین پوشش با حق بیمه اي مناسب  در كليه  رشته های بيمه اي به شرح لیست پیوست  اعلام می دارد .

مشتریان ما