طرح مهر دانا در نمایندگی بیمه دانا سعادت آباد

بیمه دانا سعادت آباد

 

در شرایط کنونی امروز جامعه، ایجاد بازار رقابتی سالم و سازنده در صنعت بیمه می تواند به نفع تمامی بیمه گران و بیمه گذران محترم تمام شود. به شرطی که تنها منوط به روی آوردن به کاهش قیمت های ناچیز نباشند. بلکه با رعایت مقررات و نگاهی واقع گرایانه به زندگی مردمی که شبانه روز جهت تامین نیاز های اقتصادی خویش در تلاش و تکاپو هستند ، بکوشند تا در راستای تحقق خواسته ها و مطالبات آن ها گامی مفید و تاثیر گذار بر دارند.

بیمه دانا با تکیه بر این دیدگاه در اواخر سال گذشته و با تلاش دکتر کاردگر، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا طرحی را به نام طرح مهر دانا راه اندازی کردند.

این طرح که با همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران عملیاتی شده است جهت صدور بیمه های شخص ثالث،بدنه،حوادث انفرادی،مسئولیت و آتش سوزی منازل مسکونی است که با مراجعه به دفاتر نمایندگی می توانند بدون پیش پرداخت، کارمزد و مراجعه حضوری به بانک با دریافت تسهیلات مالی، هر کدام از بیمه نامه های مذکور در هر 5 رشته را که مورد نیازشان می باشد تهیه کنند.

در ادامه این مقاله سعی بر آن داشته ایم که با طرح سوالاتی، ابهامات ذهنی شما را در رابطه با طرح مهر دانا برطرف نمائیم.

 

اجرای طرح مهر دانا چه مزیت هایی به همراه دارد ؟

بیمه دانا سعادت آباد

 

همانطور که قبلا نیز گفته شد، این طرح با نگاه حمایتی از سبد اقتصاد خانواده ها از اقشار کم درآمد پشتیبانی می کند و با ایجاد امنیت و اطمینان برای مردم جامعه بواسطه تهیه بیمه نامه های مورد نیازشان با استفاده از تسهیلات بانکی بدون ضامن و بدون نیاز به مراجعه به بانک رویکردی نوین و تازه در جهت خدمت رسانی به مردم ارائه می کند.

به عنوان مثال و با استناد بر آمار بیمه مرکزی تعداد زیادی از رانندگان خودرو در سراسر کشور(چیزی حدود 40 تا 50 درصد وسایل نقلیه) به دلیل عدم توانایی مالی مناسب از داشتن بیمه نامه اجباری شخص ثالث محروم هستند که می تواند موجب بوجود آمدن مشکلات جبران ناپذیر برای این افراد و همچنین بروز دغدغه هر روزشان باشد که امیدواریم با اجرای این طرح شاهد کاهش این آمار نگران کننده از سوی بیمه مرکزی باشیم.

 

شرایط طرح مهر دانا چیست ؟

بازپرداخت طرح مهر دانا در 12 ماه  و بدون سود و کارمزد می باشد. همچنین لازم به ذکر است که سقف وامی که از طرف بانک به شرکت بیمه پرداخت می شود برای خودرو های سواری مبلغ 2 میلیون و 500 هزار تومان، برای تاکسی ها مبلغ 3 میلیون تومان و 6 میلیون تومان برای رانندگان اتوبوس ها است که این مبالغ سقف حق بیمه ای است که بانک قرض الحسنه مهر ایران به طور مستقیم به شرکت بیمه جهت صدور بیمه نامه ها پرداخت می کند.

بیمه گذاران محترم می بایست با در دست داشتن مدارک ذیل جهت صدور و دریافت بیمه نامه مورد نیاز خود به نمایندگی مراجعه فرمایند.

  • یک فقره چک به مبلغ کل حق بیمه
  • کپی شناسنامه و دو طرف کارت ملی
  • پر کردن فرم های درخواست در نمایندگی
  • بیمه نامه سال قبل و کارت خودرو

یادآور می شویم که کلیه مراحل صدور و تحویل بیمه نامه در نمایندگی انجام می شود و تحویل بیمه گذار محترم می گردد.

 

چرا باید از طرح مهر دانا استفاده کرد ؟

تا این قسمت از مقاله با دلایل ایجاد طرح مهر دانا و نوع نگاه به این طرح و هم چنین جزئیات آن آشنا شده اید، اما باز هم این سوال در ذهن شما خطور می کند که تفاوت های این طرح در چیست؟!

بیمه دانا سعادت آباد

 

بیمه های مسئولیت و حوادث انفرادی در اکثر شرکت های بیمه گر به صورت اقساط نبوده که با اجرای این طرح این مشکل در عمل برطرف خواهد شد.

همچنین صدور بیمه نامه های بدنه و ثالث به صورت قسطی در سایر شرکت ها ممکن است همراه با شرایط دشوار و نیز تعداد کمتر ماه های اقساط باشد که با ارائه طرح مهر دانا، بیمه گذاران محترم دیگر نگران شرایط دشوار باز پرداخت بیمه نامه های مذکور نیستند.

 

خرید طرح مهر دانا از نمایندگی  بیمه دانا سعادت آباد

مشتریان عزیز برای خرید بیمه نامه ابتدا به  بیمه دانا سعادت آباد مراجعه می کنند و این نمایندگی بر اساس فرمت اعلامی بانک و از طریق وب سرویس، اطلاعات آنان را پس از اخذ استعلام های مربوطه برای دریافت تسهیلات معرفی و اقدام می کنند.